burçlar

burç burçlar günlük burçlar ve fallar astroloji yükselen burçlar


Oğlak Burcu (Capricorn)

(22 Aralık - 19 Ocak)

Sevgili Oğlaklar saat 10:13 olana dek ihtiyaçlarınızı karşılama anlamında gelir durumunuza hareket etmekte yarar vardır. Fazla açılmamak, nasılsa hallederim diye düşünmemek, mantıklı olmak faydalıdır. Alternatif seçenekler gözden geçirilmeli, ilişkinizle alakalı konularda bütünlük duygusunu muhafaza ederek hareket edilmeli, kredi, borçlanma, harcamalar konusunda dikkatli olunmalıdır.   Saat 10:13-11:44 arasında Ay boşlukta olacağından motivasyon gücünüzde düşüş görülebilir. Genel olarak taviz vermeyen bir haliniz vardır. Hangi durumda olursa olsun, kendi önceliklerinize fazlasıyla önem verebilirsiniz. Ancak şartlara göre esnek düşünmekte yarar vardır.   Saat 11:44 itibariyle Ay-Başak burcunda ilerlemeye başladığında, hangi mesele üzerinde adım atmak istiyorsanız ona göre incelemelerde bulunabilirsiniz. Etrafınızdaki insanlara bir takım noktaları izah ederken titiz düşünebilirsiniz. Bir mesele umduğunuz gibi gelişmiyorsa, oturup iyice düşünerek mantıklı bir yol bulmaya çalışabilirsiniz.   Saat 13:18 Ay-Jüpiter olumlu görünümü  sizler için gayet olumludur. Meseleleri iyimser, güvenlikli ve sağlam bir şekilde ele alabilirsiniz. Şansınız yükselmeye başlar. En azından umduklarınız, dilekleriniz konusunda bir hayırlı kapının mutlaka önünüzde açılacağına dair inancınız yükselir.   Saat 23:33 Ay-Merkür olumlu görünümü, hale yola koymak istediklerinizi en akıllı ve mantıklı bir şekilde ele almanızda size yardımcıdır. Sözleriniz daha iyi anlaşılır ve siz de kendinizi olumlu bir şekilde ifade edebilirsiniz.   Gün boyunca bütün işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Günün ışıkları yüreğinizi aydınlatsın. Her şey gönlünüzce olsun. (Mynet, 12.01.2012 tarihli Oğlak burcu yorumu)
....
Başka kişiler tarafından hoşunuza gitmeyecek ve çirkin davranışlara maruz kalabilirsiniz. Onlardan uzaklaşmanız mümkün olabilir. Fakat aranızdaki ilişkilere zarar vermeden bu durumun hallolmasına çalışmalısınız. Bu tutumunuz nispeten aranızdaki sorunların ortadan kalkmasına yardımcı olabilir. (Hürriyet, 12.01.2012 tarihli Oğlak burcu yorumu)
....
İhtimal hesaplarıyla yaklaştığınız çoğu olaylar bazen umduğunuz sonuçları vermeyebilir. Bu sebeple hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Nedenli nedensiz giriştiğiniz kişisel çekişmelerin size yarar yerine zarar vereceğini unutmayın. Sevdiğiniz kişinin sorunlarını çözmesi için ona destek olun. (Vatan, 12.01.2012 tarihli Oğlak burcu yorumu)
....
İlişkilerinizde dengeli olmaya çalışmalısınız. Duygusal açıdan yıpranabileceğiniz yakın paylaşımlar sizi zorlayabilir. Gün ortasından sonra biraz daha rahatsınız. Kendinize yeni ufuklar aramak,yabancılarla alakalı planlarınıza hız vermek üzere harekete geçeceksiniz. Belki akademik uğraşlarınız adına yorucu bir dönem söz konusu olabilir. (Milliyet, 12.01.2012 tarihli Oğlak burcu yorumu)
....

Geçmiş tarihli Oğlak Burcu yorumları