burçlar

burç burçlar günlük burçlar ve fallar astroloji yükselen burçlar


Başak Burcu (Virgo)

(23 Ağustos - 22 Eylül)

Sevgili Başaklar,  Çarşamba gününü Ay-Oğlak geçiş etkinliğiyle  selamlayacağız.  Genelde çevremizdeki  insanlarla ilişkilerimizi ciddiyetle ele alacağız. Aşk hayatımızla ilgili konularda da, ciddi düşüneceğiz ve gözden geçirmelerde bulunacağız. Parasal konular üzerinde hesaplar yapacağız.  Ailemizle alakalı konularda özen göstereceğiz. Belli bir mesafe duygusu ile hareket edeceğiz. Bir şeyler canımızı sıksa dahi, bunu kendi içimizde halletmek isteyeceğiz. (Mynet, 30.10.2014 tarihli Başak burcu yorumu)
....
Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık. (Posta, 30.10.2014 tarihli Başak burcu yorumu)
....
Bir süreden beri kafanızı kurcalayan sorunlara bugün yaratıcı ve farklı çözümler bulabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla beraber değişik olaylar yaşama şansınız var. Bir süre için kafanızdaki sorunlardan uzaklaşıp değişik konularla ilgileneceksiniz. Arkadaşlarınızdan biri sizden bir konuda yardım dileyebilir. İki kere düşünün. Aşk Yaşamı : Aşk yaşantınızda bazı gerilimler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sevgilinizle gereksiz bazı tartışmalara girebilirsiniz ve ona karşı kırıcı olabilirsiniz. İş Yaşamı : İş yaşamına ilişkin bazı aksiliklerle karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Bir iş arkadaşınızın yokluğunda iş yükünüzde artış olabilir ya da iş ten geç ayrılabilirsiniz . Para Durumu : Maddi konularda harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Düşüncesizce para harcamak sizi zor durumda bırakabilir. Kısa zaman sonra önemli bir masrafa gireceksiniz. Hazırlıklı olun. Dikkat : Bugün ilginizi çekecek konularla ilgilenebilirsiniz. Zevklerinizde aşırıya kaçmaktan kaçınmalısınız. (Turk.net, 30.10.2014 tarihli Başak burcu yorumu)
....
İlgi odağı olacaksınız. Yeni kişilerle tanışabilir, eğlenceli bazı etkinlikler için davet alabilirsiniz. Borsadaki yatırımlarınızdan kazançlarınız olabilir. İşe dair görüşmelerinizde olumlu sonuçlar almanız mümkün gözüküyor. Yeteneklerinizi gösterme fırsatı yakalayabilirsiniz. Öte yandan aşka dair gelişmeler dikkat dağıtıcı olabilir. (Milliyet, 30.10.2014 tarihli Başak burcu yorumu)
....
Kafanızda ağırlıklı olarak maddi konular olmalı. Bu esnada karşı karşıya olduğunuz kişiler sizin çizdiğiniz yoldan gitmek konusunda istekli olmayabilirler. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda inisiyatifi ele geçirebileceğimiz, daha fazla para kazanabileceğimiz, daha fazla özgür hissedebileceğimiz veya yaratıcılığımızı gösterebileceğimiz durumlar varsa, diğerlerinin bu alanda bize yardımcı olmasını ya da bizi fark etmesini beklemek yerine gerekli adımları kendimiz atabiliriz. Dolayısıyla, bu gelişmeyi veya ilerlemeyi sağlayabileceğimiz zemini hazırlamamızda fayda var veya hazırlayabileceğimiz bir gün. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Sevgili arkadaşlar Cumhuriyet Bayramı özel yazım Hürriyet sosyal sayfalarında. Hepinizi bekliyorum. Tüm ülkemizin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun. Sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel (Hürriyet, 30.10.2014 tarihli Başak burcu yorumu)
....

Geçmiş tarihli Başak Burcu yorumları