burçlar

burç burçlar günlük burçlar ve fallar astroloji yükselen burçlar


Başak Burcu (Virgo)

(23 Ağustos - 22 Eylül)

Sevgili Başaklar Ay-Terazi burcu seyir etkinliğinde başlayacak Çarşamba günümüz, alışverişe çıkmak, hoşumuza gideni almak, hesabı şaşmak anlamına gelir ki, dikkatli olalım. Rast gele olur olmaz şeylere para harcamayalım. (Mynet, 22.10.2014 tarihli Başak burcu yorumu)
....
Bugün pozitif olmaya devam. Yurt dışına çıkabilirsiniz. Eğer gidemezseniz sadece hayallarinizde bile biraz uzaklaşın bulunduğunuz ortamdan. Yeni fikirler bulun ve eski alışkanlıklarınızı bırakın. Kendinizi yenileme zamanı, yeni bir kariyer veya yeni bir aşk... Hangisini istiyorsanız artık. (Posta, 22.10.2014 tarihli Başak burcu yorumu)
....
Yaşamınıza ilişkin küçük bazı değişikliklere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bazı olayların gelişimi sizi rahatsız edebilir. İçsel gelişmeler önem kazanacaktır ve bilinçaltınızdan kaynaklanacak bazı korkular,kaygılar yaşayabilirsiniz. Beklentilerinizi ve duygularınızı yeniden değerlendirebilirsiniz. Gün içinde duygusal durumunuzla birlikte davranışlarınızda değişim gösterecektir. Genel olarak keyifsiz bir gün geçirebilirsiniz. Karşınıza çıkacak bir fırsatı yeterince değerlendiremeye bilirsiniz. Bugün yeni bir girişimde bulunmak için uygun bir günde olmayacaksınız. Aşk yaşamı: Duygularınızla beraber mizacınızın da sık değişeceği bir gündesiniz. Enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konularla gereksiz yere zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz. Küçük şeyleri kafanıza takabilir ve sorun yapabilirsiniz. Duygularınız sizi yanıltabilir bu sebeple bugün duygusal kararlar vermekten kaçınmalısınız. Duygusal olarak bazı karışıklıklar yaşama ihtimaliniz olacaktır. Duygusal olarak çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz ancak bunları çevrenizdeki insanlara belli etmemeye çalışacaksınız. Duygularınız gün içinde değişken bir yapı gösterecektir. İş yaşamı: İş çevrenizde birlikte çalıştığınız kimselerle fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz. Konuları değerlendirirken bazı ayrıntıları gözünüzden kaçırabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda her zamankinden daha dikkatli olmalısınız.Düşüncelerinizden ve kararlarınızın doğruluğundan emin olamıyorsunuz. Dikkatinizi çalıştığınız konuya toplamakta zorlanabilirsiniz ve işlerinizde ihmalkar tutumlar içine girebilirsiniz. Karşınıza yeni fırsatlar çıkacaktır ancak bunları değerlendirme sorunları yaşayabilirsiniz. Para durumu: Maddi konularda temkinli hareket edeceğiniz ve harcamalarınızda dikkatli olacağınız bir gündesiniz. Ancak geleceğe yönelik bazı kaygılar yaşayabilirsiniz ve dikkatsizlikler yapabilirsiniz. Dikkat: Bazı huzursuzluklar yaşayabileceğiniz bir gün geçirme ihtimaliniz yüksek olduğundan stresten uzak durmaya çalışmalısınız. (Turk.net, 22.10.2014 tarihli Başak burcu yorumu)
....
Parasal birikimler ve harcamalar konularında hareketlilik gözüküyor. Alacağınız bazı haberler maddi açıdan size yeni ufuklar açabilir. Alım satım işlerinizde kazançlı çıkabilirsiniz. Detaylara gösterdiğiniz özen sayesinde çalışmalarınıza destek bulmanız kolaylaşacak. Görüşmelerinizde karşınızdakini anlamaya öncelik verin. (Milliyet, 22.10.2014 tarihli Başak burcu yorumu)
....
Maddi kayıplara müsait olduğunuz bir gün. Bir şey satın alırken, öderken, para üstü alırken ek tedbir ve dikkat şart. Elinizdekine dikkat edin. Yanlış sayma, düşürme ve de gereksiz ödemeler yapma riskiniz de mevcut. (Vatan, 22.10.2014 tarihli Başak burcu yorumu)
....
Sosyal çevrenizi, sosyal aktiviteleri veya günlük rutin akışınızı ilgilendiren konularda türlü çeşitlilik yaşanabilecek bir aya giriyorsunuz. Gözünüze sıcak gelmeyen teklifleri geri çevirip, eğlenceli ya da verimli olabileceğini düşündüğünüz davetlere mutlaka katılmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Ani ve beklenmedik gelişmeler ya da ortaya çıkan bilgiler veya haberler günün akışını farklılaştırabilir. Uzlaşmanın zorlaşabileceği, gerilime açık bir gündeyiz. Geçtiğimiz haftalarda oluşan ay tutulması(8 Ekim) yazımızda ele aldığımız başlıklarda kısmen de olsa bir hareketlilik olabilir. Gün içerisinde sakinliği korumaya çalışmak, riskli hareketlerden, yerlerden ve kişilerden, patlayıcı veya yanıcı özellikli nesnelerden uzak durmakta fayda var. Acele hareketler ufak tefek sakarlıklara da neden olabilir. Akşam saatlerinde, diyalog kurmak ve birbirini anlamak daha kolay olacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel (Hürriyet, 22.10.2014 tarihli Başak burcu yorumu)
....

Geçmiş tarihli Başak Burcu yorumları